תכנון טיול לדרום אמריקה

בשנים האחרונות אנשים בכל הגילאים טסים הרבה יותר מפעם לטיול בדרום אמריקה. בין אם בני 20, 30 ואף יותר רובם ככולם של המטיילים זקוקים להכוונה ויעוץ בכל הנוגע לתכנון טיול לדרום אמריקה.

יבשת דרום אמריקה היא יבשת ענקית, ולאדם המגיע לטייל בה ללא שום תכנון או הכנה מוקדמת נראית היבשת כשאלה בלתי פתירה.

אנחנו מציעים לכם תכנון מסלול מקצועי לטיול בדרום אמריקה שיותאם לכם על פי קריטריונים אישיים במקסימום מקצועיות ובמינימום כסף! ובכך תוכלו לחסוך לעצמכם בזבוז זמן משמעותי וכסף רב במהלך הטיול, וזה עוד לפני שדיברנו על חוסר הוודאות של לאן אני ממשיך מכאן.

מניסיוני האישי, אנשים רבים אינם עושים כלל את התכנון של הטיול לדרום אמריקה או מכינים מסלול באופן לקוי.

דבר אשר מוביל אותם מאוחר יותר למצוקה כלכלית או מצוקת זמן במהלך הטיול עצמו. שווה לכם לדעת מה אתם מתכננים מראש כי ידע הוא כוח ובמיוחד שאתם מטיילים במדינות שאינכם מכירים. הידע שיהיה מצוי בידיכם במידה ותעזרו בנו יעלה את ביטחונכם וימנע תקלות בלתי רצויות. בזמן קצר נתאים לכם מסלול טיול שיחודי לכם על פי אופיכם והעדפותיכם תוך התייחסות למגבלות זמן ותקציב.

"טרקן על" או "מטייל מועדונים"? טיפוס של מוצ'ילה או אולי דווקא מזוודה?

במהלך השנים צברנו ניסיון בהכוונת מאות מטיילים לדרום ומרכז אמריקה, מעבר לכך רק אצלנו תקבלו התחייבות להתאמת טיול מיטבית בסכום הטוב ביותר!

 

שלבי התכנון שלנו למסלול בדרום אמריקה:

חולמים לנסוע לדרום אמריקה? מבולבלים? לא יודעים מאיפה להתחיל? אני כאן כדי לעזור לכם ולעשות לכם סדר בראש!

הטיול לדרום ומרכז אמריקה באמת אינו פשוט לתכנון, הוא כולל מדינות רבות ואין ספור אטרקציות שפשוט "חובה לעשות".

אז ממה בעצם מורכב הייעוץ שלנו? בואו נתחיל!

  1. כמה זמן יש לכם?

לכל בן אדם יש מחויבויות בחיים ולמרות שהיינו רוצים לנסוע לתקופת זמן בלתי מוגבלת אך למרות זאת לכולנו ישנם אילוצים כמו משפחה, עבודה, לימודים וחברים שמכריחים אותנו לחזור בתחום זמן מסוים שהצבנו לעצמנו.

בתור התחלה נדבר עליכם ונבדוק מי בעצם אתם? למה אתם מחויבים? ונחליט ביחד לכמה זמן אתם יכולים לטוס.

  1. מה התקציב שלכם?

כל אדם שנוסע לטיול מגיע עם סכום כסף אחר כמובן שאותו הוא מוכן "לבזבז" ולהשקיע בטיול.

אנחנו נבחן ביחד את התקציב הכללי ונפרק אותו ליחידות קטנות בהתאם לאטרקציות, מדינות, ערים ומחירי מחיה בכל מקום, וכך נדע להתאים לכם את "רמת החיים" המתאימה לכם מבלי לחרוג ממגבלות התקציב, נכין ביחד תרשים מדויק של הוצאות.

  1. מהם הרצונות האישיים שלכם?

כמובן שמיותר לציין שלכל אדם אופי שונה, כתוצאה מכך כל אחד מעוניין גם באופי טיול שונה. בפרק זה נשב ונלמד לעומק מה האופי שלכם באופן כללי, מה מעניין אותכם פחות ומה מעניין אותכם יותר.

האם אתם אנשים של טיולים ונופים, של מנוחה, חופש ו-"סתלבט", של טעימה מתרבויות שונות ומיוחדות, של החיים הטובים ומסיבות או שבעצם אתם רוצים לטעום הכל מהכל. לפי מרכיבים אלו נבחר תמהיל שיכלול אילו יעדים ומקומות יותר מתאימים לכם באופן אישי.

  1. אטרקציות מרכזיות ויעדים ספציפיים-

להרבה מאוד אנשים שטסים לדרום אמריקה יש אטרקציות שחשוב להם מאוד לעשות ומקומות ספציפיים שהם בגדר "פנטזיה". האטרקציות המרכזיות הן בעצם האטרקציות המתוירות והמוכרות יותר.

לכל אחד מאיתנו יש מקומות ספציפיים או אטרקציות שהוא אינו מוכן לוותר עליהם בטיול וזה בסדר כי בסופו של דבר אנחנו פה בשבילכם, שתעשו את הטיול כפי שאתם חולמים ותהנו ממנו כמה שיותר.

אך זוהי מגבלה שגם צריך לקחת בחשבון בסופו של דבר, נשמע ממכם על מה אתם לא מוכנים לוותר ואיזה מקומות או אטרקציות הם "מאסט" בטיול מבחינתכם.

תוצאה-

שקילת כל הפרמטרים האלו בצורה נכונה ומקצועית תדע להכווין אותנו להתאמת המסלול הייחודי והמדויק ביותר עבורכם שיענה על כל הצרכים שלכם ויסיר דאגות רבות מליבכם. ברגע שמכינים מסלול לדרום ומרכז אמריקה מוכן מראש אין לכם עוד ממה לחשוש.

הבנייה כוללת בניית מסלול מלא (מסמך וורד מפורט שכולל: טרום טיול- כל הדברים שצריך לברר ולעשות לפני שיוצאים מהארץ,

ציוד לטיול- ציוד מלא ורלוונטי מותאם אישית לאותו הנוסע. מסלול הטיול- מפות עם מקרא שמסבירות על מעבר בין מקום למקום ואיך לבצע זאת+מפות גוגל עם היעדים) בנוסף תקבלו

שיחת טלפון מפורטת עד להבנה מלאה של המסלול.

לקבלת הצעת מחיר מהירה בהודעה:

  נתיב- 052-4778689