תכנון טיול לדרום אמריקה

בשנים האחרונות אנשים בכל הגילאים טסים הרבה יותר מפעם לטיול בדרום אמריקה. בין אם בני 20, 30 ואף יותר רובם ככולם של המטיילים זקוקים להכוונה ויעוץ בכל הנוגע לתכנון טיול לדרום אמריקה.

יבשת דרום אמריקה הינה יבשת ענקית במימדיה ולכן לאדם שמגיע לטייל בה ללא שום תכנון או הכנה מוקדמת נראית היבשת כשאלה בלתי פתירה.

לכן אני, נתיב, מציע לכם תכנון מסלול מקצועי לטיול בדרום אמריקה שיותאם לכם על פי קריטריונים אישיים במקסימום מקצועיות ובמינימום כסף! ובכך תוכלו לחסוך לעצמכם בזבוז זמן משמעותי וכסף רב במהלך הטיול, וזה עוד לפני שדיברנו על חוסר הוודאות של לאן אני ממשיך מכאן.

מנסיוני האישי אנשים רבים אינם עושים את התכנון של הטיול לדרום אמריקה מבחינת מסלול ומבחינה כספית תרם הטיול או שמתכננים חלקית אך באופן לקוי, דבר אשר מוביל אותם מאוחר יותר למצוקה כלכלית או מצוקת זמן במהלך הטיול עצמו. אז דעו לכם מטיילים יקרים שידע הוא כוח ובמיוחד שאתם מטיילים במדינות שאינכם מכירים, הידע שיהיה מצוי בידיכם במידה ותעזרו בי יעלה את ביטחונכם וימנע תקלות בלתי רצויות. אני בזמן קצר אוכל להתאים לכם מסלול דרך שיחודי לכם על פי אופיכם והעדפותיכם תוך התייחסות למגבלות זמן ותקציב.

"טרקן על" או "מוציקלאבר"? טיפוס של מוצ'ילה או מזוודה?

רק אצלי תקבלו התחייבות להתאמת טיול מיטבית בסכום הנמוך ביותר!!! באחריות בדקו אותי!

איך הפתגם אומר "אין חכם כבעל ניסיון" אז תגדילו ראש לפני הטיול, קבעו איתי פגישה עוד היום ותחסכו לעצמכם את "הכסף של המחר".

  Untitled-5     Untitled-1      IMG_20150911_122404

שלבי התכנון ביעוץ

חולמים לסוע לדרום אמריקה? מבולבלים? לא יודעים מאיפה להתחיל? אני כאן כדי לעזור לכם ולעשות לכם סדר בראש!

הטיול לדרום אמריקה באמת אינו פשוט לתכנון, הוא כולל מדינות רבות ואין ספור אטרקציות שפשוט "חובה לעשות".

אז ממה בעצם מורכב היעוץ שלי? בואו נתחיל!

  1. כמה זמן יש לכם?

לכל בן אדם יש מחויבויות בחיים ולמרות שהיינו רוצים לסוע לתקופת זמן בלתי מוגבלת יש אילוצים כמו משפחה, עבודה, לימודים וחברים שמכריחים אותנו לחזור בתחום זמן מסוים שהצבנו לעצמנו. בתור התחלה נדבר עליכם ונבדוק מי בעצם אתם? למה אתם מחויבים? ונחליט ביחד לכמה זמן אתם יכולים לטוס.

  1. מה התקציב שלכם?

כל אדם שנוסע לטיול מגיע עם סכום כסף אחר כמובן שאותו הוא מוכן "לבזבז" ולהשקיע בטיול, אנחנו נבחן ביחד את התקציב הכללי ונפרק אותו ליחידות קטנות בהתאם לאטרקציות, מדינות, ערים ומחירי מחיה בכל מקום, וכך נדע להתאים לכם את "רמת החיים" המתאימה לכם מבלי לחרוג ממגבלות התקציב, נכין ביחד תרשים מדויק של הוצאות.

  1. מהם הרצונות האישיים שלכם?

כמובן שמיותר לציין שלכל אדם אופי שונה, כתוצאה מכך כל אחד מעוניין גם באופי טיול שונה.בפרק זה נשב ונלמד לעומק מה האופי שלכם באופן כללי, מה מעניין אותכם פחות ומה מעניין אותכם יותר.

האם אתם אנשים של טיולים ונופים, של מנוחה חופש ו"סתלבט", של טעימה מתרבויות שונות ומיוחדות, של החיים הטובים ומסיבות או שבעצם אתם רוצים לטעום הכל מהכל.ולפי מרכיבים אלו נבחר איזה יעדים ומקומות מתאימים לכם יותר באופן אישי.

  1. אטרקציות מרכזיות ויעדים ספציפיים-

להרבה מאוד אנשים שטסים לדרום אמריקה יש אטרקציות שחשוב להם מאוד לעשות ומקומות ספציפיים שהם בגדר "פנטזיה". האטרקציות המרכזיות הן בעצם האטרקציות המתוירות והמוכרות יותר. לכל אחד מאיתנו יש מקומות ספציפיים או אטרקציות שהוא אינו מוכן לוותר עליהם בטיול וזה בסדר כי בסופו של דבר אנחנו פה בשבילכם, שתעשו את הטיול כפי שאתם חולמים ותהנו ממנו כמה שיותר. אך זוהי מגבלה שגם צריך לקחת בחשבון בסופו של דבר. אז נשמע ממכם על מה אתם לא מוכנים לוותר ואיזה מקומות או אטרקציות הם "מאסט" בטיול מבחינתכם שזהו נתון קריטי גם כן, ונראה איך אנחנו משלבים את זה במסלול של הטיול.

תוצאה-

שקילת כל הפרמטרים האלו בצורה נכונה ומקצועית תדע להכווין אותנו להתאמת המסלול הייחודי והמדויק ביותר עבורכם שיענה על כל הצרכים שלכם ויסיר דאגות רבות מליבכם. כי ברגע שאתם עושים תכנון טיול לדרום אמריקה איתי, וטסים עם מסלול מוכן מראש אין לכם כבר סיבה ממה לחשוש.