השכרת דירות- לטיני

כיצד מתבצע הליך התיווך:

  • במרוצת השנים רקמנו יחסים טובים עם בעלי דירות ביבשת דרום אמריקה, אנו נבצע עבורכם את שריון הדירה הנקרא BOOKING בשפה המקצועית ונספק קבלות לכל דורש.
  • בעולם הדינמי של ימינו האינטרנט הוא אחד הכלים החזקים ביותר, באמצעות תוכנות מיוחדות מענף התיירות נוכל לשריין לכם דירות במחירים הטובים ביותר בשוק!

אנחנו היחידים שלא מתפשרים על האיכות של הדירה ועל המיקום שלה, מאיתנו תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שאתם משקיעים.

***משכירים רק באזורים תיירותיים ובטיחותיים ***

**משכירים לך עם דירה עם אחריות! (דואגים לתקשורת מול בעל הדירה ודואגים לכל צרכיו של הלקוח שתמיד טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו.)

*התחייבות לדירות ברמה הגבוהה ביותר.

השכרת דירות בערים הבאות: מדג'ין, לימה, ריו, פלורה, בואנוס איירס

     דירות לקרנבל בברזיל

אינטרנט אלחוטי, מזגן מסביב לשעון, מטבח,טלוויזיה, שירותים מקלחת ועוד...(חדרים אישיים, חדרים זוגיים ועד לקבוצות גדולות).

לפרטים ולהצעת מחיר במייל- nativper7@gmail.com

יש לציין את התאריכים המבוקשים ומיקום.

(ללקוחות הנמצאים בדרום אמריקה התשלום מתבצע בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית בלבד בצורה מאובטחת)

(התשלום במזומן זמין רק ללקוחות אשר נמצאים בארץ)

קופהקבנה- הוא אזור שנחשב ליוקרתי ביותר בריו דה ז'ניירו ואולי בברזיל כולה, את היוקרה שלה קיבלה בזכות מיקומה ששוכן סמוך לחוף הים המדהים ביופיו שנקרא גם הוא קופהקנה, בכל שנה פוקדים מיליוני תיירים את אזור החוף בקופהקבנה בין אם למטרות תיירות ובין אם לצפייה במופע השנה החדשה המרהיב והגדול שמתרחש בחוף (נסיון אישי). אין ספק שקופהקבנה מבחינה תיירותית נחשבת למקום היוקרתי והטוב ביותר לשהות בו יחד עם איפנמה השכנה, מיותר לציין שהמקום עמוס במטיילים מכל רחבי העולם מה שגורם להיות מקום אטרקטיבי ותוסס עד השעות הקטנות של הלילה, האזור מפוצץ בדירות יוקרה, פאבים, חנויות ומסעדות.

איפנמה- איפנמה היא אזור שנחשב לאחד מהיוקרתיים מהריו, גם היא כמו קופהקבנה שכנתה זכתה לפופלריות רבה בקרב הברזילאים והתיירים עקב קרבתה לחוף הים. חופה של איפנמה נחשב לאטרקטיבי במיוחד בקרב המקומיים אך גם לא מעט תיירים תוכלו לראות, מוכרים של קסאשה תוכלו למצוא שם ללא הרף וברזילאים שבאו לשחק פוצ'יוולי. כמובן שלא תצליחו לפספס גם את הגולשים הרבים שמגיעים מידי יום לחוף על מנת לעבוד על הכישורים. באזור תוכלו למצוא אין ספור חנויות, מסעדות ובתי קפה והשכונה נחשבת לאחת הבטוחות ביותר בעיר עקב היותה שכונה שבה מתגוררים האנשים מהמעמד הבינוני והגבוה.\\

 | השכרת דירות סלבדור | דירות בריו | דירות להשכרה בברזיל | דירות לקרנבל בריו | קופה קבנה 

החוויה הכי טובה, בטוחה ונעימה שעברתי בטיול! קיבלנו דירה שלא חלמנו עליה במחיר ומעולה הודות לנתיב שהיה נחמד וליווה אותנו לכל אורך הדרך. ממליצה בחום!
אישה
נועה זינגר
מטיילת לשעבר
Booking.com