למה לפרסם באתר לטיני?

פרסום זול באינטרנט לבעלי עסקים

מוציאים יותר מדי כסף על פייסבוק וגוגל בלי לראות תמורה אמיתית? פרסום באתר אינטרנט עם קהל יעד רלוונטי לעסק יכול להוות פעמים רבות אלטרנטיבה אפקטיבית וזולה הרבה יותר לבית העסק שלכם.

מה עם פרסום לעסק בפייסבוק?

פייסבוק כבשה את עולם הפרסום ממש ברגע, הרשת שבעבר הייתה הרשת החברתית המובילה בעולם והיום נותרה מדשדשת עדיין מכניסה לא מעט לידים לבעלי העסקים. הבעיה המרכזית של הפרסום של פייסבוק הוא בדיוק מה שרבים שמפרסמים בה מחשיבים ליתרון, הקלות שבפרסום גורם להרבה מאוד בעלי עסקים ואנשים שאולי מבינים בניהול אך לא מבינים דבר וחצי דבר בשיווק, פרסום וניתוח קהלים לבזבז כסף בפרסום בצורה עצמאית. אדם שלא יודע לפרסם בצורה נכונה פשוט זורק כסף לפח! אבל אפשר לקחת משרד פרסום אתם בטח שואלים את עצמכם, אז נכון אפשר אבל אז תאלצו להיפרד מאלפי שקלים במקרה הטוב.

אם במקרה יש לך מנהל דיגיטל טוב בעסק הוא בוודאי יסביר לך שהפרסום בפייסבוק לא מדויק במאת האחוזים.

פרסום זול באינטרנט

מה לגבי פרסום לעסק בגוגל?

גוגל ללא כל ספק רשת החיפוש המובילה בעולם, היתרון המרכזי בפרסום ממומן ברשת החיפוש של גוגל הוא ללא ספק מידת הרלוונטיות ביחס ללידים שמגיעים דרך פייסבוק. אם זאת צריך לזכור שמחירי הפרסום הממומן בגוגל מאוד גבוהים ויכולים להגיע אף לעשרות שקלים ללחיצה בודדת על דף הנחיתה או האתר אליו אתם מפנים מבלי היכולת להבטיח לכם רכישה של המוצר.

מעבר לזה פרסום בגוגל מסובך בהרבה מפייסבוק ודורש מיומנות וידע של משרד פרסום. במידה ותרצו לפרסם בגוגל תאלצו להפרד מעוד כמה אלפי שקלים בחודש.

אז מה עושים? איך חוסכים בפרסום לעסק?

מתחילים לחסוך בהוצאות הפרסומיות של העסק מבלי לפגוע בעסק. איך עושים את זה? מתחילים להשקיע באפיקים אחרים שעולים הרבה פחות כסף אך מכילים בתוכם קהל יעד איכותי לעסק שלי, לדוגמא אם אני בעל עסק תיווך נדל"ן אני אפרסם באתר בו הקוראים מתעניינים בנדל"ן.

 

פרסום באתרי אינטרנט נישתיים (שעוסקים בתחומים ספציפיים) הוא האופציה הטובה ביותר לפרסום באינטרנט ממספר סיבות:

  1. הפרסום באתר נישה זול משמעותית מפרסום בפייסבוק או גוגל!
  2. קהל היעד הרלוונטי ביותר.
  3. הגולשים תופסים את התוכן באתר כרלוונטי יותר וידידותי יותר מאתרים של עסקים.
  4. אין צורך במשרד פרסום לשם הפרסום אתר נישה.

 

לסיכום, אתרי אינטרנט יכולים להוות קרש קפיצה משמעותי בכמות המכירות עבור בעלי עסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם השקעה של אלפי ועשרות אלפי שקלים בחודש.

מעבר לזה גם עבור בעלי עסקים שמשקיעים אלפי ואף מאות אלפי שקלים בחודש, פרסום באתר נישה מהווה יתרון ענק שכן אין הם "שמים את כל הביצים בסל אחד" אלא מפזרים את תקציב הפרסום שלהם בצורה שווה ולא רק על פלטפורמות שלא בהכרח יניבו להם את מבוקשם. חשוב לזכור כי הצרכנים של היום הרבה יותר מודעים מפעם ולכן כבר אדישים לפרסומות ברשתות חברתיות ואילו אדם שנכנס לאתר אינטרנט הרבה פעמים זקוק למידע בו. פרסום באתר נישה גורם ליצירת העדפה של המותג שלכם על פני המתחרים בקרב קהל היעד הרלוונטי!

אם לתרגם את זה לעברית, בפייסבוק ובאינסטגרם מתמודדים עשרות ואף מאות מותגים על תשומת לבו של הצרכן ואילו באתר נישה מספר מותגים בודדים אם בכלל. תחשבו על זה, זה שווה לכם כסף!


בעל עסק בתחום התיירות? חנות טיולים? מרפאת מטיילים? בית חב"ד? הוסטל או חברת טיולים לישראלים בדרום או מרכז אמריקה?

פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר מדהימה לפרסום באתר לטיני. 

כתבו לנו מייל:

nativper7@gmail.com

אתר לטיני מלווה עשרות אלפי גולשים מדי חודש.

אתר לטיני מחזיק בדף הפייסבוק הגדול ביותר בתחום תיירות לדרום ומרכז אמריקה.

עשרות אלפי לקוחות רלוונטיים שבקרוב יבקרו אצלך בעסק!

Booking.com