ברזיל

לחץ לפירוט!

 איטה קרה   איליה גרנדה   אריאל דה אג'ודה   ברזיליה  ג'רי קאקוארה

מורו דה סאו פאולו   מנאוס   סלבדור    פראיה דה פיפה   ריו דה ז'נרו איגוואסו

הפארק הלאומי לנסויס מרניינסס

ברזיל

המדינה  הגדולה ביותר מבחינת שטח ביבשת דרום אמריקה וה-5 בעולם והיא גובלת בכל מדינות דרום אמריקה למעט צ'ילה ואקוודור, גם מבחינת אוכלוסייה המדינה היא ה-5 בעולם עם למעלה מ-200 מיליון תושבים. עקב גודלה העצום מציעה ברזיל למטייל הכל מהכל ובטיול במדינה תוכלו להנות מביקור בחופים מהיפים בעולם, ממפלי האיגוואסו העוצמתיים, ערים גדולות ומפותחות עם קרנבלים תוססים ויערות גשם פראיים באמאזונס (יערות הגשם הגדולים ביותר בעולם!) וזה עוד לפני שדיברנו על האנשים החמים שבמדינה, כל זה יהפוך את הטיול שלכם בברזיל ללא ספק לבלתי נשכח.


עיר הבירה של ברזיל היא ברזיליה מקום בו רוב המטיילים הישראלים בוחרים שלא לטייל בה עקב חוסר האטרקטיביות ויש אף כאלו שטועים לרגע וחושבים כי ריו דה ז'ניירו היא בירת ברזיל, בעיר מתגוררים למעלה מ-2 מיליון תושבים, אולם העיר הגדולה ביותר היא סאו פאולו בה גרים קרוב ל- 20 מיליון תושבים. ריו דה ז'ניירו היא כמובן העיר המפורסמת ביותר בברזיל ונחשבת לאחת הערים האטרקטיביות ומהיפות ביותר בעולם, היא מונה כ-7 מיליון תושבים וממוקמת בין ההרים והים ומוקפת ביערות. המטבע בברזיל הוא ריאל ברזילאי והוא נחלק ל-100 סנטבוס.

 

המדינה ברזיל נחלקת לחמישה אזורי מחייה מרכזיים:

צפון ברזיל: 

האמזונאס של ברזיל בו כפרים קטנים, אזור של יערות גשם  וג'ונגלים הערים העיקריות באזור הן בלם וסנטרם שבפארה, ומנאוס .

צפון-מזרח ברזיל:

הערים העיקריות הן סלבדור,  באהיה,רסיפה  ופורטלזה. יש כאלו שטוענים שזהו האזור עם החופים היפים ביותר בברזיל.

דרום-מזרח ברזיל: 

האזור העשיר יותר בברזיל ובו מתגוררים מספר האנשים הרב ביותר. באזור זה נמצאות ערים אטרקטיביות במיוחד כדוגמת ריו דה ז'נירו וסאו פאולו שמהוות את הערים הגדולות ביותר במדינה.

מרכז ומערב ברזיל: 

אזור שבו מרבית המטיילים הישראלים בברזיל מעדיפים שלא לבקר. האזור כולל את דיסטריטו פדרל, גויאס, מאטו גרוסו ועוד. ערים צעירות ומקומות עם ארכיטקטורה מודרנית, כאשר רוב האוכלוסיה מרוכזת בעריםגויאניהקמפו גרנדה  וקויאבה.


דרום ברזיל:

למעט פלוריאנוליס המדהימה והמיוחדת האזור לא אטרקטיבי במיוחד עבור המטיילים. האזור כולל בתוכו את ריו גרנדה דה סול, פאראנה וסנטה קתרינה כאשר רוב תושבי האזור מתגוררים באזור החוף בערים קורצ'יבה ופורטו אלגרה.

 

 

Booking.com