טגנגה

סנטה מרטה/טגנגה-

סנטה מרטה- היא העיר והמקום המפותח מבין השתיים האלה, ואילו טגנגה היא עיירת הדייגים המתיורת יותר ששם מרוכזים רוב ההוסטלים.

בסנטה מרטה– אפשר למצוא את השוק המקומי הסואן עמוס בשלל פרטי לבוש מגניבים מומלץ להתמקח!

עוד בסנטה מרטה יש טיילת ארוכה עם חופים יפים שמומלץ לבקר שם, חוץ מזה תוכלו למצוא בעיר הקטנה גם מספר פאבים של מקומיים מאוד נחמדים עם אווירה טובה ויש איזה מועדון אחד או שניים שפעילים בעיקר במסיבות של סופ"ש.

טגנגה-

תוכלו למצוא את השקט שלכם בעיקר, כפר שרוב השהייה בו מסתכמת בשהייה בבריכה ובים, אפשר בים לצאת לדייג או דייג עם צלצל.

טגנגה מהווה מקום בסיס ליציאה למגוון אטרקציות שנחשבות למרכזיות ביותר בקולומביה- פארק טיירונה ולטרק העיר האבודה.

טגנגה

אטרקציות בטגנגה-

פארק טיירונה– רצועת חוף מדהימה במרחק של בערך 15-20 דקות נסיעה מהכפר טגאנגה, אפשר להגיע במונית או באוטובוס. המקום הוא שמורת טבע ולכן תאלצו לשלם סכום ששווה בערך ל30 שקלים בכניסה , יש הליכה רגלית די ארוכה עד לחופים אך היא בהחלט שווה את זה, חוף מדהים עם מגדלור ועצים גבוהים כאילו שנלקח מסרט. בלילה ישנים באוהל או בערסל והמסעדה שם די טובה, בהחלט חוויה חיובית.

 

טרק "העיר האבודה" טרק של כ- 6 ימים, במהלכם הולכים בתוך ג'ונגל סבוך בקבוצה.
מלבד הג'ונגל הפראי תחזו כאן בהמון פרחים טרופיים, ציפורים, מספר נחלים וכפרים אותנטיים, בהם חיים בני שבט הקוג'י – צאצאיהם של בני שבט הטיירונה.
גולת הכותרת של הטרק היא כמובן, היא העיר טיונה (Teyuna) – "ה"עיר האבודה" – עיר ששימשה את האינדיאנים בני שבט הטיירונה לפני אלפי שנים, ונתגלתה באמצע שנות ה70.
העיר נשתמרה ואף שוחזרה מעט, וניתן לראות בה פלאזות, טראסות חקלאות מסותתות וגדולות ועוד.

הוסטלים מומלצים בטגנגה-

הוסטל נירוונה– הוסטל בבעלות ישראלית, בהוסטל יש בריכה ענקית, שולחן סנוקר, ערסלים פליסטיישן ומסעדה שפתוחה 24/7 בקיצור אווירה מאוד טובה, החסרון זה המיטות לא כל כך נוחות. למי כן? הישראלי הבליין.

קאסה בנג'מין– מקום מפואר בטירוף וילה ענקית עם בריכה מטורפת, פליסטיישן ואוכל מעולה. למי כן? הישראלי שחי טוב.

Booking.com