אושוואייה

היא עיירה קטנה ויפה ששוכנת למרגלות האוקיינוס וממוקמת בנקודה הדרומית ביותר בארגנטינה. אחד מכינוייה בספרדית הוא "Fin del mundo" שהתרגום בעברית הוא קצה העולם והיא ממוקמת בדרום חבל פטגוניה "ארץ האש". העיר נחשבת לאחת מהנקודות החשובות למטיילים הישראלים מכיוון שעבור מטיילים רבים שמתחילים את הטיול זוהי פעם ראשונה שהם נתקלים בנופים האלו של הרים מושלגים ואגמים רחבי ידיים.

תעלת ביגל

 

טיסות מבואנוס איירס לאושוואיה-

טיסות ישירות מבואנוס איירס לאושוואיה קיימות מדי יום, הטיסות עורכות בערך כשעתיים שבדרך כדאי להשאיר את העיניים פקוחות מכיוון שתחשפו לנופים עוצרי נשימה.

טיסות לאושוואיה

 

אטרקציות באושוואייה

לגונה אזמרלדה

לגונה יפה שנמצאת בערך מרחק של כשעה נסיעה צפונה מהעיירה. לאחר שעה וחצי/שעתיים של הליכה מאומצת ללא מתורגלים והליכה קלילה למרבים בטרקים תגיעו ללגונה המדהימה שהמים בה הם מי שלגים שנמסו מההרים ועם הצמחיה מסביב הלגונה יוצרת מין איזון מושלם של טבע קסום, פשוט לשבת ולהנות מכל רגע.

הגעה למקום באמצעות וואן שמאורגן ע"י ההוסטל או מונית.

11219641_10208008283795318_7204033175272991302_n

פארק טיירה דל פואגו (פארק " ארץ האש") ותעלת ביגל 

הכניסה לפארק נמצאת במרחק של כ-20 דקות נסיעה מאושוואיה בערך, והפארק  מתפרס על פני שטח עצם כשמנקודה אחת לאחרת בפארק מחכים לכם מרחקי הליכה של שעות ביער. בפארק תוכלו לצפות בלגונות, אגמים נהרות קרחונים וסוגי חיות. האזור ידוע גם בסוגי עצים נדירים ובאדמת כבול אדומה שייחודית לאזור.בפארק.

הגעה למקום וחזרה ממנו במונית, וואן או אוטובוס מאושאייה.

הפלגה לפינגוונים מאושוואיה

ההפלגה לסיור יוצאת מאושוואיה ואפשר לקנות כרטיסים אליה בסוכנויות התיירות בעיר. בהפלגה תוכלו לראות מושבות של פינגווינים ואריות ים. המחיר יקר מעט והוא בסביבות ה40 דולר לאדם, בהפלגה מספר מקומות לצפייה בחיות אך אין אופציה של ירידה אל החיות מחשש לתקיפה. אורכו של השייט בסביבות 3 שעות.

הוסטלים אושוואיה

Hostel Patagonia Pais

הוסטל טוב עם אוירה ביתית מאוד והעובדים בהוסטל תמיד ישמחו לעזור לכם. בהוסטל יש מטבח מאובזר, ארוחת בוקר, אינטרנט (גם אלחוטי), במקום חדרים משותפים בלבד. חשוב לציין שבעונת התיירות באושוואייה שמתחילה בסביבות נובמבר דצמבר ואפילו בחודשים ינואר ופברואר תתקשו מאוד למצוא מקום בהוסטל ולכן כדאי להזמין מקום מראש, בנוסף כמובן שהמחירים גם קופצים בהתאם ועומדים כיום על כ-250 פזו ללילה בערך בעונה המבוקשת.
כתובת– Av. L.N. Alem 152

Booking.com