מונטה ורדה

מונטה ורדה מציעה למטייל נופים ירוקים ויערות גשם רחבי ידיים שהם בעצם האטרקציה המרכזית של האזור, בנוסף לנוף המדהים יש ביערות הללו לא מעט אטרקציות כגון הקנופי הארוך ביותר בקוסטה ריקה או טיולי לילה שבהם אפשר לראות צפרדעים זוהרות או מעיינות חמים. סך הכל אזור טבע נחמד שאפשר להעביר בו בכיף כמה ימים ולהנות מהטבע הפראי.

יער העננים מונטה ורדה

אטרקציות-

קנופי-

הקנופי הידוע והמפורסם ביותר בקוסטה ריקה ואולי אף במרכז אמריקה.  הקנופי עובר בתוך יערות הגשם ומאפשר לכם להנות מנוף מיוער בזמן ביצוע האטרקציה. המקום מכיל 14 אומגות באורכים שונים מ-30 מטר ועד ל-450 מטר, ואף כבל אחד באורך קילומטר שלם שנקרא סופרמן שבו אתם מבצעים את האומגה רתומים מהגב עם ידיים חופשיות ממש כמו סופרמן.

יער העננים מונטה ורדה-

יער ייחודי עמוס בסוגים שונים של ציפורים וקופים. במקום מספר מסלולי הליכה נוחים למטייל, המסלולים עוברים דרך היער ליד מפלים רבים ומגיעים לבסוף אל נקודות תצפית. בדרך כלל יש עננים המקיפים את היער,וזה בעצם מה שהופך את הנוף לכל כך מיוחד ומסתורי ועל כן מכונה המקום יער העננים.

טרזן-

באותו מקום שמבצעים את אטרקציית הקנופי יש אופציה לטרזן בתוספת תשלום. בטרזן יקשרו אותכם לחבל ארוך מאוד ויפילו אותכם למטה במין סוג של בנג'י קצר רק עם הראש כלפי מעלה ולאחריו תתנדנדו מצד לצד ממש כמו טרזן.

מדריך טיולים-
יש אופציה לקחת מדריך שיסבירו לכם על האזור ויגיעו אתכם למקומות מיוחדים באזור שלא הייתם מגיעים אליהם לבדכם.

הוסטלים-

Santa elena pension

הוסטל  נהדר ואהוב על ידי מטיילים רבים, במקום תיירים מכל העולם. יש אופציה של קמפינג, דורמס, חדרים פרטיים עם שירותים. טלפון לתיאום- 26455051 506

Cabinas eddy

מלון טוב עם מחירים סבירים וארוחות בוקר מעולות. בכל החדרים ישנם שירותים ומקלחת, במלון שתי קומות, ומי שמשיג חדר בקומה העליונה ללא ספק יהנה מהנוף.

אם תגידו לפרדי בקבלה שאתם ישראלים תקבלו מחיר מיוחד. במחיר כלולה גם ארוחת בוקר.  טלפון  לתיאום- 506-26456635

Booking.com