מנואל אנטוניו

מנואל אנטוניו הוא הכפר שיושב בסמוך לשמורת הטבע מנואל אנטוניו המפורסמת, הכפר הינו מאוד מתויר ולכן מחירי הלינה והמחייה במקום מעט יקרים אך ללא ספק האווירה במקום טובה ותפגשו המון תיירים נוספים מרחבי העולם שהגיעו לראות את השמורה. יש אופציה גם לישון בעיירה הקרובה מאוד קפוס שזולה ממנה בהרבה וכך לחסוך לא מעט כסף.

אטרקציות-

הפארק הלאומי מנואל אנטוניו-

האטרקציה העיקרית באזור ואולי אף בקוסטה ריקה, לפארק המפורסם מגיעים תיירים רבים מכל רחבי העולם. השמורה היא בעצם יער טרופי קסום עם חופי ים עוצרי נשימה בעלי חול לבן ועצי קוקוס  גבוהים  ואם תלכו מספיק תגלו כל מיני חופים נסתרים. בפארק קיימים 4 חופים, ניתן ללכת באזור החוף הרביעי בשביל שמוביל לתצפית מרהיבה וניתן להגיע דרך השבילים גם למפל יפה. בנוסף לכל זה במקום יש המון חיות מיוחדות כמו עצלנים, איגואנות ארמדילים ובייחוד סוגים שונים של קופים. מטיילים רבים ממליצים על המקום והוא בגדר חובה אם אתם בקוסטה ריקה, השילוב של הצמחייה הירוקה עם החופים הלבנים והחיות יוצרים גן עדן על אדמות ולכן תפגשו בהרבה תיירים בכל יום בו תגיעו לפארק ובייחוד בסופי שבוע, המנעו מלהגיע לפארק ביום שני כי ביום זה הוא סגור.

costa-rica-977048_1280

הוסטלים מנואל אנטוניו-

Pura vida mini hostel

נמצא בתחילת העיירה, בדרך לסופר מרקט הגדול בקפוס ההוסטל נחשב לזול ביותר שקיים במנואל אנטוניו. ישנם סוגי חדרים רבים כמו לקבוצות, ל4 אנשים, לזוג. עלות לזוג בסביבות 25$ לחדר. יש אופציה לארוחת בוקר בתוספת תשלום.

La colina hostel

החדרים נקיים ומסודרים (מנקים כל יום), יש מים חמים תמיד, טלוויזיה ושירות כביסה במלון בתשלום. בהוסטל בריכה עם כיסאות ובר. הבר נפתח כל יום מאחה"צ עד 10 בלילה. המחיר כולל גם אחת מתוך 5 ארוחות בוקר מעולות לבחירה והשירות בקבלה אדיב,המחירים במקום לא זולים אך ביחס למנואל אנטוניו הם סבירים מאוד.

שינה בקפוס-

Wild mouth frog

הוסטל טוב במקום יש במקום בריכה ומטבח מאובזר, שירותים ומקלחות בחדרים. פתרון מעולה לאלו שרוצים להתחמק מהלינה היקרה במנואל אנטוניו. המחירים סבירים מאוד.

הגעה למנואל אנטוניו-

ממנואל אנטוניו ואליה  מגיעים דרך העיירה קפוס. מתחנת האוטובוס המרכזית של קפוס יש אוטובוסים ליעדים שונים בקוסטה ריקה. האוטובוסים סדירים ועוברים מספר פעמים בשעה לשני הכיוונים.

Booking.com