לה סרנה

העיר ממוקמת במרחק של 470 ק"מ צפונית לסנטיאגו ומונה כ-200,000 תושבים, ונחשבת לאחת מהערים העתיקות ביותר בצ'ילה.. בעיר תוכלו להנות מחוף ים לא רע בכלל וניתן לראות גם לא מעט  מבני ארכיטקטורה ישנים מסוף המאה ה-19, ביניהם הרבה מאוד כנסיות שפרוסות ברחבי העיר. העיר היא  בעצם עיר  חוף שקטה עם חופי ים שבחודשי הקיץ מתחילה להתמלא מטיילים והופכת  לשוקקת חיים בשיא העונה התיירותית. מרבית המטיילים הישראלים מדלגים על העיר היפה והמגניבה (בתקופת הזמן הנכונה) אך אלו שכן יבחרו לבקר במקום יהנו מחופי הרחצה, מצפי הכוכבים ועל ואיה דל אלקי- עמק ייחודי ורחב ידיים.

אטרקציות בלה סרנה-

עמק דל אלקי Valle Del Elqui-

המקום הוא אזור ממזרח לעיר לה סרנה שבו מגדלים ענבים ועוד מספר פירות שמהם מכינים את המשקה האלכוהולי פיסקו. בעמק דל אלקי נמצא כפר קטן ושליו בשם ויקוניה. מהכפק ויקוניה תוכלו להגיע למקום שנקרא ל"פלאנטה פיסקו"- מפעל הפיסקו הגדול בו תוכלו לסייר במקום ואף לבצע טעימות. מעבר לכך נחמד מאוד להסתובב בין שדות הגפנים ולהנות מהאווירה המיוחדת של המקום.הזמן הטוב ביותר לבקר במקום הוא בין החודשים נובמבר למרץ

מצפה הכוכבים סרו מאמאיוקה-

מצפה הכוכבים הזה שאליו מתנקזים כל התיירים שרוצים לקבל מבט מדהים על הכוכבים באמצעות טלסקופ.למקום ניתן להגיע בשני אופציות, דרך סיור שמתחיל בערב או שתוכלו גם להגיע עמצאית ותדאגו בכל מקרה להזמין מקום מראש במשרדי סרו מאמאיוקה.

הוסטלים לה סרנה-

( maria´s casa) הקאסה של מריה – 

הוסטל מסודר ונקי שבו תוכלו למצוא כל מה שתזדקקו לו ובנוסף היתרון העיקרי הוא היחס האדיב והמחבק שמקבלים מבעלת הבית במקום  שאוהבת מאוד ישראלים.  מעבר לכך המחיר זול מאוד ביחס למקום ובכלל לצ'ילה ועומד על כ-7 דולר לאדם בחדר ללא מקלחת פרטית.  ממוקם במקום טוב קרוב מאוד לתחנת האוטובוסים המרכזית.

כתובת- las rojas 18

Booking.com