ואלפראיסו

ולפראיסו היא עיר במרכז צ'ילה שאוכלוסייתה מונה כ- 250,000 תושבים, העיר ממוקמת כ-120 ק"מ צפון-מערבית לבירה סנטיאגו. למרות שסנטיאגו היא בירת צ'ילה העיר שבה נמצא הקונגרס הלאומי היא ולפראיסו. בנייתה של העיר מעט מוזרה אך ייחודית והיא בנויה על איזור החוף ועל הגבעות הרבות שמקיפות אותה, מהן תוכלו לקבל תצפית טובה על כל העיר מזוויות רבות שבנוסף גם לא מעט מבנים קולוניאלים מרשימים, וסגנון בניה ייחודי מציג בתים צבועים בצבעים מגוונים.

אמנם חופי הים לא מושכים כלל את המתרחצים והמים במקום קרים אך לשבת ולצפות בספינות הנכנסות לנמל זה גם מראה לא רע בכלל על רקע הבתים הצבעוניים והעיר היפהפייה הזו. בשנים האחרונות זוכה ואלפראיסו לעדנה מחודשת ומקבלת לא מעט תשומת לב מהמטייל הישראלי שמתחיל להבין את היופי שבעיר המדהימה הזאת שנמצאת בסך הכל שעה וחצי נסיעה מסנטיאגו שבהחלט שווה השקעה של יום טיול ושוטטות ברחובות העיר ובשווקים יספקו לכם חוויה יוצאת דופן.

valparaiso-299087_640

הוסטלים ואלפראיסו-

Hostel Yoyo-

הוסטל פשוט ונוח שמציע למטייל את כל מה שהוא צריך, במקום תוכלו למצוא חדרים  נקיים מסודרים ומקלחות משותפות. יש אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה עם סלון ומטבח מאוזר. המחיר במקום מאוד זול ועולה בסביבות ה-8 דולר לאדם ליום. ההוסטל נמצא במיקום מעולה ממש במרכז העיר, קרוב לכל מקומות הבילוי.

כתובת- Av. Ecuador 355

Booking.com