פונטה ארנאס

העיר ממוקמת בדרום צ'ילה ונחשבת לבירת פטגוניה הצ'יליאנית, העיר ענקית בקנה מידה של העיירות הקטנות של פטגוניה ומונה 130 אלף תושבים. בעיר ומסביבה אין אטרקציות רבות ולכן רוב אם לא כל המטיילים הישראלים ואפילו כלל המטיילים מרחבי העולם שמגיעים לעיר מגיעים בשביל האטרקציה המרכזית שהיא ביקור במושבת הפינגוונים הענקית איסלה מגדלנה.

chile-675814_1280

אטרקציות פונטה אראנס-

מושבת הפינגווינים איסלה מגדלנה-

את ההפלגה אל האי המיוחד הזה תוכלו לסגור במגוון סוכנויות התיירות שברחבי העיר.
הסיור יצא להפלגה שיוצאת מהנמל הקטן שנמצא לא הרחק מהעיר במעברות ענקית, היתרון בסיור באי מגדלנה הוא שכאן אתם יורדים מהספינה וזוכים להסתובב בין אלפי הפינגוונים שנמצאים באי  שתושביו היחידים הם פינגוונים. תוכלו אפילו לראות מחילות בהם הפינגוונים מגדלים את הגוזלים.

 

קניות בפונטה ארנאס-

זונה פרנקה-

אזור מסחרי פטור ממכס אשר מפורסם בהיותו  בעל מחירים זולים מאד בכל מה שנוגע לקניות והיתרון שנוגע למטיילים הישראלים הוא בעיקר בכל הנוגע לציוד טיולים. תוכלו למצוא כאן ציוד מחנאות של חברת Doite חברה צ'יליאנית המשווקת אוהלים, מזרוני שטח, גזיות, פנסים וכל מה שאתם מתכננים לטיול שלכם ולא הבאתם מהארץ. חשוב לציין שכמובן שלא כל הציוד בחנות זול בהכרח ומה שכן הוא זול בהשוואה לארץ פה ציוד הטיולים יקר במיוחד, אך עם זאת הציוד שנמכר במקום מאוד איכותי.

 

הוסטלים פונטה ארנאס-

מריה איסבל הוסטל (Maria Isabel Hostel)-

בהוסטל יש סלון מרווח וגדול עם טלוויזיה, 2 מקלחות עם מים חמים במשך כל היום, חדרים נוחים, מטבח מאובזר ובנוסף מוגשת במקום ארוחת בוקר מפנקת. מעבר לכך המקום מחומם כמו שצריך והאווירה בו מעולה. ההוסטל במיקום  מרכזי בעיר.

כתובת- Errazuriz 328 and Senoret

 

קרמן הוסטל (Carmen Hostel)-

במקום תוכלו למצוא חדרים לזוג או לחמישה. בנוסף במקום יש מחשב נייד, אינטרנט אלחוטי ,מטבח מאובזר,מקלחות עם מים חמים וארוחת בוקר מפנקת. המיקום לא רע בכלל ונמצא לא רחוק ממרכז העיר. המטיילים ממליצים מאוד על המקום ומדווחים על יחס טוב מהבעלים סניורה כרמן שגורמת למטיילים להרגיש בבית.

כתובת- Oscar Viel 269

 

פטגוניה האוס -(Hostal Patagonia House)

בהוסטל תוכלו למצוא חדרים מגוונים. במקום תוכלו למצוא אינטרנט אלחוטי, מקלחות חמות, ארוחת בוקר וסוכנות נסיעות שנותנת מידע על הטיולים לאי מגדלנה.ההוסטל במיקום מרכזי כ- 100 מטר מהכיכר המרכזית, המקום פופולארי ומומלץ בקרב מטיילים ובנוסף מציע מחירים מאוד אטרקטיביים.

כתובת-  Av. Independencia 416

Booking.com