פוארטו איגואסו

היא עיר גבול בפרובינציית מיסיונס וממוקמת בצפון מזרח ארגנטינה במשולש הגבולות עם ברזיל ופרגוואי. בעיר מתגוררים קרוב ל-85 אלף בני אדם וממוקמת במרחק של 1,288 ק"מ מעיר הבירה של ארגנטינה בואנוס איירס.
התיירות הענפה בעיר מתקיימת עקב קרבתה של העיר לאחד מפלאי תבל – מפלי האיגואסו. האקלים הלח והנוף הטרופי שבפוארטו איגואסו מזכירים יותר את ברזיל. בעיר הקטנה תוכלו למצוא בנקים, מסעדות, בארים, מועדונים ואפילו קזינו.

iguazu-322695_1280

אטרקציות פוארטו איגואסו-
מפלי האיגואסו- מפוארטו איגואסו יוצאים לצד הארגנטינאי של מפלי האיגואסו, פארק ענק שמכיל 80% משטח המפלים ובו תוכלו להנות מהליכה במסלולים הרבים במרחק נגיעה מהמים ואף להרטב מהם לא מעט תוך כדי שאתם צופים במפלים היפיפיים שיש למקום לספק. להרחבה– מפלי האיגואסו

הוסטלים פוארטו איגואסו-
Marcopolo Inn
במקום מגוון חדרי דורמס ותוכלו למצוא בו מטיילים מכל רחבי העולם. במקום ישנו מטבח מאובזר, אינטרנט אלחוטי, בריכה נחמדה וארוחת בוקר שכלולה במחיר. המקום מעט יקר אך אם יש לכם אך לא יקר מדי ובהחלט נקי מסודר וברמה גבוהה, תמורה טובה לכסף. בשנים האחרונות מתלוננים ישראלים על יחס לא טוב מהצוות אך נראה שזה חסר בסיס ולא מורגש אצל רוב המטיילים.
כתובת– מול תחנת האוטובוסים המרכזית Av. Córdoba 158

Hostel Iguazu Falls
הוסטל מעולה וחביב על הישראלים במקום יש מיזוג שמאוד חשוב בעיר הלחה, אינטרנט אלחוטי, מטבח מאובזר, חצר עם ערסלים ובריכה קטנה ועוד.. החדרים בסיסיים אך נקיים והמיקום טוב נמצא בסמוך לתחנה המרכזית של העיר.
כתובת– Guarani 70

Residencial Uno
בהוסטל ישנם מספר סוגי חדרים, גם פרטיים וגם משותפים. יש כאן אינטרנט אלחוטי, ארוחת בוקר כלולה, מטבח מאובזר לאורחים, בריכה קטנה, מגבות, מיזוג ועוד.. ממוקם במרכז פוארטו איגוואסו. סך הכל מקום עם אווירה טובה.
כתובת-Fray Luis Beltrán 116

 

מפלי האיגואסו/ מפלי האיגוואסו/ מפלים דרום אמריקה/ איגואסו הצד הארגנטינאי/ איגואסו הצד הברזילאי/ פוארטו איגואסו/ פוז דה איגואסו

Booking.com