אורוגוואי

אורוגוואי דומה באופייה לארגנטינה, אך לאורוגוואים גאוות מדינה חזקה מאוד ומומלץ מאוד לא לבלבל אורוגוואי עם ארגנטינאי בפניו.

האורוגוואים הם אנשים חמים ואדיבים מאוד. ובגלל שזו מדינה שהתיירות בה פחות צפופה משאר המקומות שהמטייל הישראלי רגיל להימצא בהם (כמו בעיירות הנמצאות בדרום ארגנטינה וצ'ילה למשל), קשה יותר למצוא מקומיים שכבר "שבעים" מתיירים וציניים כלפיהם (כמו שאפשר למצוא בלי סוף בארגנטינה וצ'ילה) וזה כמובן יתרון גדול שנותן למטייל הרגשה חמימה וביתית.

מי שמגיע לאורוגוואי, מומלץ שלא יבנה על טראקים משוגעים. פני הקרקע של אורוגוואי שטוחים לגמרי וההר הגבוה ביותר בה לא עולה על 900 מטר!

מבחינה גאוגרפית המדינה מחולקת לשני אזורים עיקריים:

  • אזור רצועת החוף המשתרעת על כל דרום המדינה בה נמצא הלב של אורוגוואי הן מבחינת כמות האנשים והן מבחינת מרכז הפעילות והתיירות.

  • אזור הערבות הנמצאות בכל שטחה המרכזי והצפוני של המדינה שנמצא בין הגבולות עם ברזיל וארגנטינה ובו ניתן למצוא בעיקר מקומות כפריים.

אז מה כן יש לחפש באורוגוואי? התשובה היא לא מעט תרבות, חופים יפים, חיי לילה וקצת טבע. לכל אלה מומלץ להקדיש, בשל גודלה הקטן של המדינה, בין שבוע לשבועיים כאשר כמו תמיד מי שיאהב יישאר יותר ומי שפחות יישאר פחות.

 

אורוגוואי

Booking.com